Publications Office of the EU
Česká republika-Liberec: Různé léčivé přípravky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česká republika-Liberec: Různé léčivé přípravky

  • Zveřejněno
    24/10/2017
  • Lhůta
    24/11/2017
  • Otevírání nabídek
    24/11/2017
  • Udělení zakázky
    22/01/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Místo plnění
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33690000 Různé léčivé přípravky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
11,394,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
11,394,081.51 CZK
Číslo nabídky
VZ2017038
Popis

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem účinné látky Sorafenib 200 MG (dále jen „léčivé přípravky“, „LP“ nebo také „zboží“) po dobu 2 let dle aktuálních potřeb zadavatele. Specifikace požadovaných léčivých přípravků je uvedena dále v této ZD a v příloze č. 2 této ZD – Cenová nabídka.
Průběžné dodávky léčivých přípravků budou uskutečňovány na základě dílčích objednávek po dobu dvou let ode dne nabytí účinnosti smlouvy.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Národní registrační číslo: 27283933
Poštovní adresa: Husova 357/10
Obec: Liberec I-Staré Město
Kód NUTS: CZ051
PSČ: 460 63
Země: CZE
Kontaktní osoba: Ing. Pavla Mocková
Hlavní adresa: http://www.nemlib.cz
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/11/2017 13:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
11,394,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
11,394,081.51 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: Bayer, s.r.o.
Poštovní adresa: Siemensova 2717/4
Obec: Praha 5 - Stodůlky
PSČ: 155 00
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.