Publications Office of the EU
Finsko-Tampere: Úklidové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finsko-Tampere: Úklidové služby

  • Zveřejněno
    21/03/2022
  • Lhůta
    20/04/2022
  • Otevírání nabídek
    20/04/2022
  • Udělení zakázky
    12/10/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Tampereen ammattikorkeakoulu Oy
Místo plnění
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Sídlo kupujícího
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90910000 Úklidové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
13,600,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
13,600,000.00 EUR
Číslo nabídky
TAMK/3810/10.03.02/2021
Popis

Tampereen korkeakouluyhteisö koostuu Tampereen yliopistosta (Tampereen korkeakoulusäätiö sr, TAU) ja Tampereen ammattikorkeakoulusta (Tampereen ammattikorkeakoulu Oy, TAMK). Tila- ja kiinteistöpalvelut tuottaa palvelua koko korkeakouluyhteisölle ja vastaa tiloista ja kiinteistöistä sekä niihin liittyvistä palveluista kaikilla korkeakouluyhteisön kampuksilla.
Hankinnan kohteena on tila- ja kiinteistöpalveluiden ("Hankintayksikkö") siivous- ja puhtaanapidon puitejärjestely.
Hankittavia palveluita ovat muun muassa siivous- ja puhtaanapidon palvelut, puhtaanapidon organisointiin ja laadunvalvontaan liittyvät palvelut.
Tarjouspyynnön perusteella puitejärjestelyyn valitaan enintään viisi (5) puitesopimustoimittajaa. Puitejärjestelyn perusteella hankintoja tehdään enintään 13 600 000 eurolla (alv 0 %).
Puitesopimuskausi on neljä (4) vuotta. Puitesopimus syntyy, kun molemmat osapuolet ovat allekirjoittaneet puitesopimuksen. Yksittäisiä palveluhankintoja koskevat sopimukset voivat olla lyhyempiä tai pidempiä kuin puitesopimuskausi.
Sopimusehdot ja hankintojen tekeminen on kuvattu tarkemmin tarjouspyynnön liitteessä 1 Puitesopimusluonnos.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tarjouspalvelu.fi/hanki?id=375005&tpk=965a44a4-9665-4ac0-a2fe-c49b33e425a4
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/04/2022 12:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
13,600,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
13,600,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Campusta Oy
Poštovní adresa: Kanslerinrinne 1
Obec: Tampere
PSČ: 33100
Země: FIN

Úřední název: ISS Palvelut Oy
Poštovní adresa: Karvaamokuja 2 A
Obec: Helsinki
PSČ: 00380
Země: FIN

Úřední název: SOL Palvelut Oy
Poštovní adresa: Vanha talvitie 19 A
Obec: Helsinki
PSČ: 00580
Země: FIN

Úřední název: Coor Service Management Oy
Poštovní adresa: Linnoitustie 6 C
Obec: Espoo
PSČ: 02600
Země: FIN

Úřední název: RTK-Palvelu Oy
Poštovní adresa: Papinhaankatu 8
Obec: Rauma
PSČ: 26100
Země: FIN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.