Publications Office of the EU
Polsko-Opole: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Opole: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

  • Udělení zakázky
    07/10/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
12,960.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
11,739,207.05 PLN
Číslo nabídky
TLZP/2-23/233/106/13 zakup i dostawa leków.
Popis

Zakup i dostawa leków.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
12,960.00
Konečná hodnota zakázky
11,739,207.05 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Konsorcjum PGF URTICA Sp. z o.o. , PGF SA
Poštovní adresa: ul. Krzemieniecka 120
Obec: Wrocław
PSČ: 54-613
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.