Publications Office of the EU
DODÁVKA PRUŽNÝCH MANTINELŮ A OCHRANNÝCH PLEXISKEL - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

DODÁVKA PRUŽNÝCH MANTINELŮ A OCHRANNÝCH PLEXISKEL

  • Zveřejněno
    04/03/2024
  • Lhůta
    05/04/2024
  • Otevírání nabídek
    05/04/2024
  • Udělení zakázky
    22/05/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Město Vsetín
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
37450000 Vybavení pro venkovní a halové sporty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,700,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,981,112.00 CZK
Číslo nabídky
MUVS-S 5624/2024
Popis

Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je dodání nových pružných mantinelů a souvisejícího příslušenství v rámci haly Zimní stadion Na Lapači. Podrobně specifikováno níže a v projektové dokumentaci. Místem plnění předmětné veřejné zakázky je Zimní stadion Na Lapači, Na Lapači 394, 755 01 Vsetín - Rokytnice, Česko, na parcele č. st. 1078 – k.ú. Rokytnice u Vsetína. Cílem je dodávka a instalace pružných – flexibilních mantinelů a jejich příslušenství, přizpůsobených stávajícím dispozicím hřiště – herní ledové plochy a okolí z důvodu nutné výměny mantinelů a příslušenství, které již neodpovídá aktuálním pravidlům a požadavkům pravidel IIHF, na Zimním stadionu Na Lapači ve Vsetíně. Předmět veřejné zakázky je rozdělen na čtyři objekty – jednoduchý popis: SO 04 - DEMONTÁŽ STÁVAJÍCÍCH MANTINELŮ Stávající mantinely na hřišti – ledové ploše jsou sestaveny – smontovány z jednotlivých dílců. Tyto dílce jsou vyrobeny jako svařovaná tuhá konstrukce z ocelový profilů (jacklů), povrch žárové zinkovaný. Mantinely jsou opláštěny z venkovní strany deskami z polypropylenu tl. 5 mm, barva bílá, které jsou kotveny přímo do kovové konstrukce s překrytím spojů. Ze strany hřiště je opláštění provedeno z polypropylenu tl. 10 mm s krytím reklam z polykarbonátu tl. 3 mm, u ledu je žlutý lem – ochranný (okopový) pás a horní krycí lišta z polypropylenu modré barvy. K betonové chlazené desce jsou jednotlivé dílce kotveny do kotevních prvků, který byly osazeny před betonáží chlazené betonové desky (v roce 2016). Stávající mantinely budou odborně demontovány (vč. ochranných skel) tak, aby nedošlo k poškození stávajících kotevních prvků v betonové desce a také bez poškození betonového povrchu při demontáži a manipulaci. SO 01 – DODÁVKA PRUŽNÝCH MANTINELŮ A OCHRANNÝCH PLEXISKEL Dodávka a montáž nových kompletních pružných – flexibilních mantinelů pro lední hokej v parametrech daných aktuálními Pravidly ledního hokeje (IIHF, ČSLH, ELH). Konstrukce mantinelu bude horizontálně dělená, tak aby bylo možné její horní část kdykoliv částečně nebo i kompletně demontovat, a to i v době, kdy je na betonové ploše led. Dodávka a montáž ochranné sítě za brankami nad plexi nadstavbou mantinelů. Parametry, vstupy a vjezdy na ledovou plochu dle plánu mantinelu (viz výkresová část). Pružné mantinely budou dodány s možností osazení 2 ks zabudované led reklamní plochy do konstrukce pružného mantinelu, předpoklad velikosti led plochy je 640x2880 mm + konstrukční rám, místa pro umístění led reklamní plochy jsou patrna z výkresové části. SO 02 – ÚPRAVY PLOCH SPOJENÝCH S VÝMĚNOU MANTINELŮ Stávající plochy a zvýšené podlahy kolem mantinelů jsou nevyhovující. Po demontáži stávajícího povrchu a provedení instalace elektro (instalace přívodů NN a SLP – silových kabelů CYKY-J 3x2,5 v chráničce korugované ohebné červené DN 50 mm,dvouvrstvé, materiál HDPE/LDPE DN50 a dále datových kabelů – kabelů 2x FTP cat6 v chráničce korugované ohebné červené DN 40 mm,dvouvrstvé, materiál HDPE/LDPE a přípravu pro uložení optického kabelu – chránička HDPE DN32 k uvažovaným LED panelům) bude proveden nový fošnový záklop instalačních kanálů – nově je navržen z modřínových fošen tl.~50 mm (z důvodu zvýšené vlhkosti), dále podklad z nové vodovzdorné překližky tl. 15 mm a položení nového pryžového povrchu (celoplošně lepeno) – viz výkresová dokumentace. SO 03 – NÁTĚR A LAJNOVÁNÍ HŘIŠTĚ Po provedení instalace nových pružných mantinelů vč. ochranných skel bude provedeno důkladné očištění – vysátí stávajícího povrchu betonové chlazené desky. Následně bude proveden kompletní nátěr betonové plochy nátěrovou hmotou na bázi epoxidových pryskyřic – RAL 9010 – bílá a následně bude provedeno rozměření a lajnování hřiště pro lední hokej – červené a modré čáry, body a kruhy pro vhazování, brankoviště dle aktuálně platných pravidel LH – viz výkresová dokumentace.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00304450
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00304450
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/04/2024 13:30
Způsob zadání zakázky
Nejnižší nabídková cena bez DPH
Odhadovaná hodnota
7,700,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
6,981,112.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: PERFECT ICE s.r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Ostrava - Martinov
PSČ: 72300
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.