Publications Office of the EU
„Služby zalesňování a údržby plantáží ve státních lesích a zachycování pryskyřičných sazenic ve školce O. S. Domnești“ – ředitelství pro lesní hospodářství v Argeș - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

„Služby zalesňování a údržby plantáží ve státních lesích a zachycování pryskyřičných sazenic ve školce O. S. Domnești“ – ředitelství pro lesní hospodářství v Argeș

  • Zveřejněno
    11/03/2026
  • Lhůta
    26/03/2026
  • Zrušeno
    06/05/2026
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Zrušeno
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA prin Directia Silvica Arges
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO311 Argeş
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77200000 Služby v oblasti lesnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,100,734.43 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
33AGC277_26
Popis

Služby opětovného zalesňování oblastí postižených přírodními katastrofami (srážky) ze státního lesního fondu ve veřejném vlastnictví v rámci Státního úřadu v Domnești v souladu s lesními hospodářskými plány, třídou regenerace a ustanoveními lesního zákoníku – zákona č. 331/2024 o lesním zákoníku. Celková odhadovaná hodnota: 1 100 734,43 RON bez DPH, z toho: Část I – 291,570,30 RON bez DPH – část II – 379,110,77 RON bez DPH – část III – 430,053,36 RON bez DPH podle zadávací dokumentace Tato smlouva vstupuje v platnost dnem podpisu a pozbývá platnosti dne 31.12.2026. (Zhotovitel zajistí, aby byly práce prováděny v souladu s požadavky stanovenými v těchto specifikacích, v technických pravidlech a pokynech, v pracovněprávních předpisech, jakož i v souladu s pokyny pro používání zařízení a látek). POSTUP (otevřené nabídkové řízení) pro získání „ZNOVU POTENCIÁLNÍHO POTENCIÁLU POTENCIÁLNÍHO ZAJIŠŤOVANÉHO METEOROLOGICKÝMI FENOMÉMY, KTERÉ MŮŽE BÝT PŘIDRUŽENY K PŘÍRODNÍM KALAMITÁTÁTŮM“ – OS Domnești, ” Poznámka: V souladu s čl. 160 odst. 2 a článkem 161 zákona č. 98/2016, ve znění mimořádného nařízení vlády č. 107/2017, veřejný zadavatel jasně a úplně odpoví na všechny žádosti o vysvětlení/dodatečné informace do 6. dne před uplynutím lhůty pro podání nabídek. Počet dnů, do nichž lze požádat o objasnění před uplynutím lhůty pro podání nabídek/zájemců: 11.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.e-licitatie.ro
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/03/2026 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.