Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Programování programového vybavení a poradenské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Vilnius: Programování programového vybavení a poradenské služby

  • Zveřejněno
    03/05/2021
  • Lhůta
    03/06/2021
  • Otevírání nabídek
    03/06/2021
  • Udělení zakázky
    18/06/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
VĮ Turto bankas
Místo plnění
NUTS code: LT Lietuva
Sídlo kupujícího
NUTS code: LT Lietuva
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72200000 Programování programového vybavení a poradenské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
205,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

VTIPS modifikavimo ir palaikymo paslaugos.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: VĮ Turto bankas
Národní registrační číslo: 112021042
Poštovní adresa: Kęstučio g. 45
Obec: Vilnius
Kód NUTS: LT
PSČ: LT-08124
Země: LTU
Kontaktní osoba: Edmundas Krištolaitis
Hlavní adresa: http://www.turtas.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=575535&B=PPO
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/06/2021 09:45
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
205,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: UAB „GERA Solutions“
Poštovní adresa:
Obec: Vilnius
PSČ:
Země: LTU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.