Publications Office of the EU
Održavanje javne rasvjete na području općine Gornja Stubica - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Održavanje javne rasvjete na području općine Gornja Stubica

  • Zveřejněno
    25/02/2025
  • Lhůta
    25/03/2025
  • Otevírání nabídek
    25/03/2025
  • Udělení zakázky
    26/05/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
OPĆINA GORNJA STUBICA
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: HR064 Krapinsko-zagorska županija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50232100 Údržba pouličního osvětlení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
320,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
JN 15/2025
Popis

Predmet nabave je održavanje javne rasvjete na području Općine Gornja Stubica, što obuhvaća redoviti pregled objekata i uređaja javne rasvjete, održavanje i remont objekata i uređaja javne rasvjete, uključujući i nabavu i uskladištenje materijala potrebnog za održavanje te prateće radove i usluge. Javna rasvjeta su građevine i uređaji za rasvjetljavanje nerazvrstanih cesta, javnih prometnih površina na kojima nije dopušten promet motornim vozilima, javnih cesta koje prolaze kroz naselje, javnih parkirališta, javnih zelenih površina te drugih javnih površina školskog, zdravstvenog i drugog društvenog značaja u vlasništvu Općine Gornja Stubica. Izvršitelj je obvezan poslove održavanja javne rasvjete izvršavati u skladu sa zakonskim propisima koji reguliraju predmetnu djelatnost i aktima Općine Gornja Stubica. Temeljem provedenog postupka nabave sklapa se okvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom na razdoblje od četiri godine. Okvirni sporazum obvezuje stranke na izvršenje okvirnog sporazuma. Na temelju okvirnog sporazuma sklopiti će se četiri jednogodišnja ugovora o javnoj nabavi - ugovora o povjeravanju poslova obavljanja komunalne djelatnosti održavanja javne rasvjete, sukladno odredbama Zakona o komunalnom gospodarstvu (NN 68/18, 110/18, 32/20, 145/24). Ugovori o javnoj nabavi na temelju okvirnog sporazuma sklopit će se neposredno na temelju izvornih uvjeta određenih u okvirnom sporazumu. Izračun procijenjene vrijednosti nabave temelji se na maksimalnoj procijenjenoj vrijednosti svih ugovora za koje se predviđa da će se sklopiti na temelju okvirnog sporazuma za ukupno razdoblje njegova trajanja.

Metoda podání
Elektronicky:
https://eojn.hr/tender-eo/38752
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://eojn.hr/tender-eo/38752
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/03/2025 11:00
Způsob zadání zakázky
Cijena ponude
Odhadovaná hodnota
320,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: "ŠĆUKANEC" ELEKTROINSTALATERSKO FRIZERSKI OBRT, Renata Šćukanec-Hopinski, Veliko Trgovišće, Trg S. i F. Tuđmana 3
Poštovní adresa:
Obec: VELIKO TRGOVIŠĆE
PSČ: 49214
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.