Publications Office of the EU
Německo-Hanover: Hasicí přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Hanover: Hasicí přístroje

  • Zveřejněno
    17/02/2023
  • Lhůta
    16/03/2023
  • Otevírání nabídek
    16/03/2023
  • Udělení zakázky
    11/04/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Medizinische Hochschule Hannover
Místo plnění
NUTS code: DE929 Region Hannover
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE929 Region Hannover
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35111300 Hasicí přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
245,141.85 EUR
Číslo nabídky
2022/732/6196a
Popis

Ziel der Ausschreibung ist der Abschluss eines Liefer- und Dienstleistungsvertrages der sowohl die Lieferung von neuen Feuerlöschern (ohne fluorhaltige Schaumlöschmittel) als auch die wiederkehrenden Prüfungen an den Feuerlöschern beinhaltet.

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXS0YDWYW2SSBA86
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/03/2023 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
245,141.85 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: TOTAL Feuerschutz GmbH
Poštovní adresa: Esperantostraße 10
Obec: Hannover
PSČ: 30519
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.