Publications Office of the EU
RESTAURACE ZAKÁZKOVÉ ŠKOLY A PRO LETNÍ STŘEDISKA, PŘED SLUŽBOU A POŠTOVNÍ ŠKOLY UBYTOVÁNÍ NA 3 LET (2026-2029) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

RESTAURACE ZAKÁZKOVÉ ŠKOLY A PRO LETNÍ STŘEDISKA, PŘED SLUŽBOU A POŠTOVNÍ ŠKOLY UBYTOVÁNÍ NA 3 LET (2026-2029)

  • Zveřejněno
    18/05/2026
  • Lhůta
    15/06/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
COMUNE DI MANZANO
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITH42 Udine
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55524000 Zabezpečování pohostinských služeb pro školy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
983,050.50 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Tender_88130-RDO RFQ_121454
Popis

OPEN PROCEDURE FOR CONTRACT SCHOOL RESTAURANT SERVICE AND PRE-POST SCHOOL RECEPTION (2026–2029) (Otevřený postup pro poskytování restauračních služeb pro smluvní školy a přijímání stipendií před zahájením školní docházky (2026–2029))

Metoda podání
Elektronicky:
https://eappalti.regione.fvg.it/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://eappalti.regione.fvg.it/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Applicazione del criterio dell’offerta economicamente più vantaggiosa, individuata sulla base del miglior rapporto qualità prezzo, ex art. 108 del D.lgs. 36/2023 e smi
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
983,050.50 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.