Publications Office of the EU
Švédsko-Alvesta: Motorová vozidla pro přepravu zboží - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Alvesta: Motorová vozidla pro přepravu zboží

  • Zveřejněno
    27/12/2021
  • Lhůta
    31/01/2022
  • Otevírání nabídek
    01/02/2022
  • Udělení zakázky
    07/02/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Alvesta Renhållnings Aktiebolag
Místo plnění
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34130000 Motorová vozidla pro přepravu zboží
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,848,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,848,000.00 SEK
Číslo nabídky
21/78
Popis

Alvesta renhållning upphandlar ett biogasdrivet lastväxlarfordon med liftdumperaggregat i enlighet med upphandlingsunderlaget.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkyozuiuo&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/02/2022 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,848,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
2,848,000.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Atteviks Lastvagnar Aktiebolag
Poštovní adresa: Box 2122
Obec: JÖNKÖPING
PSČ: 55002
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.