Publications Office of the EU
Francie-Nantes: Naslouchadla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Nantes: Naslouchadla

  • Zveřejněno
    11/11/2016
  • Lhůta
    12/12/2016
  • Otevírání nabídek
    13/12/2016
  • Udělení zakázky
    27/06/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
CHU de Nantes
Místo plnění
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33185000 Naslouchadla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
19,832,499.00 EUR
Číslo nabídky
AOO-16102
Popis

Fourniture de dispositifs médicaux ORL et implants cochléaires.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: CHU de Nantes — Hôpital Saint-Jacques — service pharmacie centrale
Poštovní adresa: 85 rue Saint-Jacques
Obec: Nantes
Kód NUTS: FR511
PSČ: 44093
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.chu-nantes.fr
Elektronicky:
http://www.achats-hopitaux.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/12/2016 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
19,832,499.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Boston
Poštovní adresa: 14 place Georges Pompidou — BP 32
Obec: Saint-Quentin-en-Yvelines
PSČ: 78184
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.