Publications Office of the EU
ÖGK – Program prevence easykids – část 10: Vídeň - Enormous ve formě: Chování skupinového kurzu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

ÖGK – Program prevence easykids – část 10: Vídeň - Enormous ve formě: Chování skupinového kurzu

  • Zveřejněno
    03/09/2025
  • Lhůta
    17/10/2025
  • Udělení zakázky
    29/01/2026
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Österreichische Gesundheitskasse
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: AT130 Wien
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85100000 Zdravotnické zabezpečení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
603,000.00 EUR
Číslo nabídky
10
Popis

Předmětem zadávacího řízení bylo vytvoření skupinových kurzů "Chování" v rámci programu "Enorma ve formě". Program "Enorma ve formě" podporuje děti a dospívající s nadváhou prostřednictvím kombinace pohybových, výživových a behaviorálních modulů s cílem dosáhnout změny v jejich pohybu a stravovacích návycích. Část 10 se týkala provincie Vídeň.

Metoda podání
Elektronicky:
https://schramm-oehler.vergabeportal.at/Detail/223909
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://schramm-oehler.vergabeportal.at/Detail/223909
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Schriftliches Konzept
Váha (procenta, přesně) : 60
Kritérium:
Typ: price
Popis: Bewertungsrelevanter Gesamtpreis
Váha (procenta, přesně) : 40
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
603,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Sigmund Freud Privatuniversität Wien GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Wien
PSČ: 1020
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.