Publications Office of the EU
Dodávka jednorázových a opakovaně použitelných zdravotnických prostředků a titanových spon s pronájmem zastřihovače - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka jednorázových a opakovaně použitelných zdravotnických prostředků a titanových spon s pronájmem zastřihovače

  • Zveřejněno
    10/06/2026
  • Lhůta
    18/06/2026
  • Otevírání nabídek
    18/06/2026
  • Udělení zakázky
    26/08/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
729,702.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
10
Číslo nabídky
EP/220/30/2026
Popis

Předmětem smlouvy je dodávka jednorázových a opakovaně použitelných zdravotnických prostředků a titanových spon spolu s pronájmem zastřihovače, dodavatel je povinen provést objednávku za podmínek popsaných v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 4A/4B/4C k FTZ, a v popisu předmětu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 a 1A/1B/1C k FTZ.

Metoda podání
Elektronicky:
https://spwsz.ezamawiajacy.pl/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://spwsz.ezamawiajacy.pl/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/06/2026 10:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.