Publications Office of the EU
Německo-Norimberk: Zdvihací a manipulační zařízení a jejich díly - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Norimberk: Zdvihací a manipulační zařízení a jejich díly

  • Zveřejněno
    27/06/2023
  • Lhůta
    25/07/2023
  • Otevírání nabídek
    25/07/2023
  • Udělení zakázky
    14/08/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Staatliches Bauamt Nürnberg
Místo plnění
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42400000 Zdvihací a manipulační zařízení a jejich díly
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
211,370.00 EUR
Číslo nabídky
23-045236
Popis

Das Staatliche Bauamt Nürnberg beabsichtigt die Beschaffung von Fahrzeugaufbauten für ein vorhandenes 3-Achser-LKW-Fahrgestell. Der LKW mit Fahrzeugaufbauten ist im Bauamtsgebiet des Staatlichen Bauamtes Nürnberg für den Sommer- und Winterdiensteinsatz, sowie im Sicherungsdienst vorgesehen.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.meinauftrag.rib.de/public/DetailsByPlatformIdAndTenderId/platformId/1/tenderId/247987
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/07/2023 09:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
211,370.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Albert Fahrzeugbau GmbH
Poštovní adresa: Johann-Höllfritsch-Straße 23
Obec: Wendelstein
PSČ: 90530
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.