Publications Office of the EU
Polsko-Lubawka: Naftový olej - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Lubawka: Naftový olej

  • Zveřejněno
    23/01/2023
  • Lhůta
    24/02/2023
  • Otevírání nabídek
    24/02/2023
  • Udělení zakázky
    20/03/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Spółka z o.o.
Místo plnění
NUTS code: PL515 Jeleniogórski
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09134100 Naftový olej
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,121,600.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,165,600.00 PLN
Číslo nabídky
229/DRI/2023
Popis

Zamówienie polega na Sukcesywnej dostawie oleju napędowego dla PGK "SANIKOM" sp. z o.o.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Spółka z o.o.
Národní registrační číslo: 172/2020/N/Lubawka
Poštovní adresa: ul. Nadbrzeżna 5a 58 – 420 Lubawka
Obec: Lubawka
Kód NUTS: PL51
PSČ: 58-420
Země: POL
Kontaktní osoba: Artur Ostrowski
Hlavní adresa: www.sanikom.com.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/02/2023 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
5,121,600.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
5,165,600.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: AZAREX Paliwa Sp. z o.o. Sp. K.
Poštovní adresa: ul. Kosynierów 65
Obec: Zielona Góra
PSČ: 65-310
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.