Publications Office of the EU
Francie-Toulouse: Architektonické a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Toulouse: Architektonické a související služby

  • Zveřejněno
    10/12/2015
  • Lhůta
    18/01/2016
  • Udělení zakázky
    29/03/2016
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Promologis
Místo plnění
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRJ Occitanie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71200000 Architektonické a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,750,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
207,000.00 EUR
Číslo nabídky
HA-DDE-MO-2015-08
Popis

Marché de maîtrise d'œuvre sans concours sur une zone à urbaniser de 10 hectares comprenant le permis d'aménager et le dossier de déclaration loi sur l'eau — lieu dit Ginestière, 31130 Quint-Fonsegrives. Le coût approximatif de travaux d'aménagement s'élève à environ 3 750 000 EUR HT. Pour information, il n'y a pas de dossier de consultation ni cahier des charges, ni règlement de consultation à retirer, l'offre sera établie sur la base des éléments énoncés dans le présent avis de publicité.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,750,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
207,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Taillandier Architectes Associés
Poštovní adresa: 42 rue de Cugnaux
Obec: Toulouse
PSČ: 31300
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.