Publications Office of the EU
Španělsko-Murcia: Různé balíky programů a počítačové systémy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Murcia: Různé balíky programů a počítačové systémy

  • Oznámení výsledků
    02/05/2023
  • Odhad zveřejnění
    15/06/2023
  • Zveřejněno
    22/06/2023
  • Lhůta
    13/07/2023
  • Udělení zakázky
    30/11/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
CONSEJERÍA DE ECONOMÍA, HACIENDA Y EMPRESA
Místo plnění
NUTS code: ES62 Región de Murcia
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES620 Murcia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48900000 Různé balíky programů a počítačové systémy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
444,644.63 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
266,190.00 EUR
Číslo nabídky
11033/2023
Popis

Suministro del derecho de uso de la aplicación PREVENGOS para la gestión de prevención de riesgos laborales y coordinación de actividades empresariales.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: CONSEJERÍA DE ECONOMÍA, HACIENDA, FONDOS EUROPEOS Y ADMINISTRACIÓN DIGITAL
Národní registrační číslo: S3011001I
Obec: MURCIA
Kód NUTS: ES62
PSČ: 30071
Země: ESP
Kontaktní osoba: MARÍA DOLORES VILLALBA LÓPEZ
Hlavní adresa: www.https://contrataciondelestado.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
444,644.63 EUR
Konečná hodnota zakázky
266,190.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: NEDATEC CONSULTING S.L
Poštovní adresa:
Obec: Murcia
PSČ: 30169
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.