Publications Office of the EU
Slovinsko-Maribor: Autobusy pro dálkovou přepravu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Slovinsko-Maribor: Autobusy pro dálkovou přepravu

  • Zveřejněno
    22/12/2023
  • Lhůta
    19/01/2024
  • Otevírání nabídek
    19/01/2024
  • Udělení zakázky
    12/03/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SI Slovenija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34121500 Autobusy pro dálkovou přepravu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
254,607.60 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
INF-JN-0012/2023
Popis

Předmětem veřejné zakázky je pronájem tří turistických autobusů a osobních automobilů pro potřeby veřejné společnosti Marprom d.o.o. (s přihlédnutím k environmentálním aspektům).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
Národní registrační číslo: 8709459000
Poštovní adresa: Zagrebška cesta 30
Obec: Maribor
Kód NUTS: SI
PSČ: 2000
Země: SVN
Kontaktní osoba: Damjan Jošt
Hlavní adresa: https://www.jhmb.si/
Elektronicky:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=34683
Nabídky lze podat
Submission for one lot only
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/01/2024 12:00
Kupující
Javno podjetje za mestni potniški promet Marprom, d.o.o.
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.