Publications Office of the EU
Německo-Coesfeld: Dohled na staveništi - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Coesfeld: Dohled na staveništi

  • Zveřejněno
    06/08/2016
  • Lhůta
    08/09/2016
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Landesbetrieb Straßenbau RNL Münsterland
Místo plnění
NUTS code: DEA38 Warendorf
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA35 Coesfeld
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71521000 Dohled na staveništi
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
425,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
05_07-0085-B_03-16-5000
Popis

Im Zuge des Neubaus der B 58 als Ortsumgehung Beckum zwischen der B 58 (Bauanfang im Bereich der Autobahnanschlussstelle Beckum) und dem Knoten B 58 / L 586 (Bauende) werden insgesamt 7 Brückenbauwerke erstellt, von denen die Bauüberwachung von 5 Bauwerken Gegenstand dieser Ausschreibung ist.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Landesbetrieb Straßenbau RNL Münsterland
Poštovní adresa: Wahrkamp 30
Obec: Coesfeld
Kód NUTS: DEA35
PSČ: 48653
Země: DEU
Kontaktní osoba: Vergabeservice
Hlavní adresa: www.strassen.nrw.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
425,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.