Publications Office of the EU
Francie-Albi: Motorová vozidla pro velké zatížení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Albi: Motorová vozidla pro velké zatížení

  • Zveřejněno
    20/10/2020
  • Lhůta
    17/11/2020
  • Otevírání nabídek
    17/11/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Commune d'Albi
Místo plnění
NUTS code: FRJ27 Tarn
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRJ27 Tarn
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34140000 Motorová vozidla pro velké zatížení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
AOO20FOUR022
Popis

Acquisition d'un tracteur agricole quatre roues motrices, d'un poids lourd tri-benne avec grue et d'un véhicule utilitaire léger avec benne arrière pour la ville d'Albi.

Metoda podání
Elektronicky:
https://webmarche.adullact.org/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=3499&orgAcronyme=81ALBI
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/11/2020 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.