Publications Office of the EU
26977 ⁇ Nahrazené řízení SMS / dveří, mobilní a dopravní interkom a systém řízení přístupu OVK / Pieterbaancentrum v Almere - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

26977 ⁇ Nahrazené řízení SMS / dveří, mobilní a dopravní interkom a systém řízení přístupu OVK / Pieterbaancentrum v Almere

  • Zveřejněno
    20/03/2025
  • Lhůta
    15/05/2025
  • Udělení zakázky
    18/02/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Rijksvastgoedbedrijf
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45315100 Instalace a montáž elektrotechnického zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,529,598.50 EUR
Číslo nabídky
26977
Popis

(částečná) výměna zastaralé dveřní kontroly/SMS, mobilního a dopravního interkomu a kontroly přístupu v Oostvaarderskliniek/Pieterbaancentrum (dále jen: OVK/PBC), Carl Barksweg 3 v Almere. Přehled obecných charakteristik Povrchová plocha: OVK: přibližně 14 000 m2 BVO PBC: přibližně 3 000 m2 BVO

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Plan van Aanpak + Tijdschema (behorend bij KC2)
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
4,529,598.50 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Tijssens Electrotechniek B.V.
Poštovní adresa:
Obec: HEEZE
PSČ: 5591RA
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.