Publications Office of the EU
Belgie-Evere: Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Belgie-Evere: Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení

  • Zveřejněno
    26/01/2018
  • Lhůta
    26/02/2018
  • Otevírání nabídek
    26/02/2018
  • Udělení zakázky
    09/04/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
MRMP-L/S — Direction générale material resources — Division marchés publics — Section «Land systems» — Sous-section «Services»
Místo plnění
NUTS code: BE Belgique/België
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35000000 Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
280,991.74 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
280,991.74 EUR
Číslo nabídky
MRMP-L/S-18LS107-F03_0
Popis

Marché mixte pluriannuel (2018-2021) de services sur devis et la livraison de composants hydrauliques et pneumatiques au profit de tous véhicules et toutes marques utilisés par la Défense.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: MRMP-L/S — Direction générale material resources — Division marchés publics — Section «land systems» — Sous-section «services»
Národní registrační číslo: 0308.357.555_26
Poštovní adresa: Rue d'Evere, 1
Obec: Evere
Kód NUTS: BE100
PSČ: 1140
Země: BEL
Kontaktní osoba: Capitaine Bert Torfs
Hlavní adresa: http://www.mil.be/mr/subject/index.asp?LAN=fr&ID=1190
Elektronicky:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=MRMP-L%2FS-18LS107-F02
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/02/2018 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
280,991.74 EUR
Konečná hodnota zakázky
280,991.74 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Hansaflex Hydraulics NV
Poštovní adresa:
Obec: Drongen
PSČ:
Země: BEL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.