Publications Office of the EU
Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de inhuur van surveillanten ten behoeve van VISTA college - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de inhuur van surveillanten ten behoeve van VISTA college

  • Zveřejněno
    26/03/2025
  • Lhůta
    27/05/2025
  • Otevírání nabídek
    27/05/2025
  • Udělení zakázky
    25/08/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
VISTA college
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL423 Zuid-Limburg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79620000 Zabezpečování personálu včetně personálu na dobu určitou
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
992,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,488,000.00 EUR
Číslo nabídky
EOA.2025.INK.6
Popis

Het doel is het contracteren van één opdrachtnemer voor de inhuur van surveillanten om onder andere te voldoen aan de volgende punten: • Ontzorging van managers en het examenbureau door één aanspreekpunt te realiseren voor alle inhuur van surveillanten; • Voldoen aan alle wet- en regelgeving m.b.t. inhuur van surveillanten; • Minder werk voor ondersteunende diensten (zoals financiën, P&O en inkoop). De geraamde waarde is geschat op € 248.000,- exclusief btw per jaar en € 992.000,- exclusief btw voor de gehele looptijd van vier (4) jaar. Deze raming is gebaseerd op de uitgaven van de afgelopen jaren en de te verwachten daling. Hierbij geldt een maximale contractwaarde van 150%.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/372168
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/372168
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/05/2025 10:01
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kwaliteit
Odhadovaná hodnota
992,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,488,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Randstad Uitzendbureau b.v.
Poštovní adresa:
Obec: DIEMEN
PSČ: 1112TC
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.