Publications Office of the EU
CZ-Oslavany: Lisy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Oslavany: Lisy

  • Zveřejněno
    29/08/2012
  • Lhůta
    29/10/2012
  • Otevírání nabídek
    29/10/2012
  • Udělení zakázky
    23/11/2012
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.
Místo plnění
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42636000 Lisy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,388,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,184,900.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Dodání lisu s tvářecí silou min. 16000 k N a transferových zařízení v rámci projektu Inovace výroby ve společnosti Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/10/2012 13:00
Místo plnění
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
5,388,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
5,184,900.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Schuler Pressen GmbH
Poštovní adresa:
Obec:
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.