Publications Office of the EU
Řecko-Salamina: Ropné produkty, paliva, elektrická energie a ostatní zdroje energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Řecko-Salamina: Ropné produkty, paliva, elektrická energie a ostatní zdroje energie

  • Zveřejněno
    25/11/2022
  • Lhůta
    28/12/2022
  • Otevírání nabídek
    03/01/2023
  • Udělení zakázky
    19/04/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ΔΗΜΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
Místo plnění
NUTS code: EL307 Πειραιάς, Νήσοι
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL307 Πειραιάς, Νήσοι
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09000000 Ropné produkty, paliva, elektrická energie a ostatní zdroje energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
730,818.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
702,678.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

καυσιμα κίνησης-θέρμανσης και ελαιολιπαντικα

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: www.promitheus.gov.gr
Obec: ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Kód NUTS: EL307
PSČ: 18900
Země: GRC
Hlavní adresa: www.salamina.gr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/01/2023 11:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.