Publications Office of the EU
Portugalsko-Lisabon: Reklamní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalsko-Lisabon: Reklamní služby

  • Zveřejněno
    21/12/2017
  • Lhůta
    17/01/2018
  • Udělení zakázky
    08/08/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Místo plnění
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79341000 Reklamní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,000,000.00 EUR
Číslo nabídky
17CLPQ/DJ2002
Popis

Aquisição de serviços de agência criativa nos meios digitais para o DJSCML.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Poštovní adresa: Calçada da Glória, n.º 53
Obec: Lisboa
Kód NUTS: PT17
PSČ: 1250-112
Země: PRT
Hlavní adresa: www.scml.pt
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
3,000,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SixAndCo, Unipessoal, Lda.
Poštovní adresa: Galerias Alto da Barra, avenida das Descobertas, 59 F, 2.º andar
Obec: Oeiras
PSČ: 2780-053
Země: PRT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.