Publications Office of the EU
Španělsko-Canals: Stavební práce na městské výstavbě - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Canals: Stavební práce na městské výstavbě

  • Udělení zakázky
    26/03/2013
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45211360 Stavební práce na městské výstavbě
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
600,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
599,919.49 EUR
Číslo nabídky
PAI 01/2006/U-3
Popis

Agente urbanizador para el desarrollo del programa de actuación integrada de la unidad de ejecución U.3.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
600,000.00
Konečná hodnota zakázky
599,919.49 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Argent XXI, S.A.
Poštovní adresa: c/ Universidad, 4
Obec: Valencia
PSČ: 46003
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.