Publications Office of the EU
Finsko-Tampere: Neprůstřelné vesty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finsko-Tampere: Neprůstřelné vesty

  • Zveřejněno
    02/12/2020
  • Lhůta
    07/01/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Puolustusvoimien logistiikkalaitos
Místo plnění
NUTS code: FI1 Manner-Suomi
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35815100 Neprůstřelné vesty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
3903/2020
Popis

Puolustusvoimien logistiikkalaitos (jäljempänä hankintayksikkö) pyytää osallistumishakemustanne M21 luotisuojaliiveistä ja taskuista Puolustusvoimille tämän osallistumishakemuspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Luotisuojaliivi M21 on suojaustason NIJ IIIA liivi, johon voidaan tarvittaessa lisätä NIJ III ja IV suojaustasojen lisälevyt. Luotisuojaliivi M21 on osa panssarivaunumiehistön varustusta, mutta sitä voidaan käyttää myös niin sanottuna alussuojaliivinä.
Suojaliivi on ergonominen, ja se on suunniteltu siten, että se ei tartu kiinni erilaisiin ulokkeisiin panssarivaunussa toimiessa. Suojaliivin etukappaleessa on laserleikatut MOLLE-kujat, joihin voidaan kiinnittää erilaisia taskuja. Suojaliivissä on myös evakuointilenkki. Suojaliivin etu- ja takakappaleissa on tarrapohjat, joihin voidaan kiinnittää omatunniste. Niminauha ja arvomerkkilaatta voidaan kiinnittää etukappaleen keskellä olevaan tarrapohjaan.
Suojaliivi on säädettävissä käyttäjälle sopivaksi sivuilla ja olalla olevilla säätövaroilla. Suojaliiviä valmistetaan kahta (2) kokoa S–L ja XL–3XL.
Hankintaan sisältyy myös suojaliivin etukappaleeseen kiinnitettävät pidikkeet kiristyssidettä ja puhelulaitetta varten sekä lipas-/pistoolitasku.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not specified
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.