Publications Office of the EU
Řecko-Atény: Technická kontrola - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Řecko-Atény: Technická kontrola

  • Zveřejněno
    08/04/2022
  • Lhůta
    12/05/2022
  • Otevírání nabídek
    18/05/2022
  • Udělení zakázky
    01/08/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΑΕΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Μ.Α.Ε.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71356100 Technická kontrola
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
620,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
620,000.00 EUR
Číslo nabídky
S0001147
Popis

Παροχή υπηρεσιών Προληπτικού Ελέγχου Παροχετευτικών Αγωγών Φυσικού Αερίου

Metoda podání
Elektronicky:
www.eprocurement.gov.gr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/05/2022 13:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
620,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
620,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Α.Ε. – ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Poštovní adresa: 26ης Οκτωβρίου 43, Τ.Κ. 54627
Obec: Θεσσαλονίκη
PSČ: 54627
Země: GRC
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.