Publications Office of the EU
Beladung für ein Hubrettungsfahrzeuge DLAK 23/12 nach DIN 14043 für die Stadt Heide - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Beladung für ein Hubrettungsfahrzeuge DLAK 23/12 nach DIN 14043 für die Stadt Heide

  • Zveřejněno
    12/02/2024
  • Lhůta
    25/03/2024
  • Zrušeno
    24/04/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Heide
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35110000 Hasičské, záchranářské a bezpečnostní vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
8,755.35 EUR
Číslo nabídky
08-24
Popis

Beladung für ein Hubrettungsfahrzeuge DLAK 23/12 nach DIN 14043 für die Stadt Heide

Metoda podání
Elektronicky:
https://bi-medien.de
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://bi-medien.de
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/03/2024 11:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: 100%
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
8,755.35 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: C. B. König Feuerschutz GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Borstel-Hohenraden
PSČ: 25494
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.