Publications Office of the EU
Česká republika-Vrchlabí: Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česká republika-Vrchlabí: Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace

  • Zveřejněno
    19/04/2018
  • Lhůta
    22/05/2018
  • Zrušeno
    26/05/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Správa Krkonošského národního parku
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233000 Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
10,171,738.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
51/2018
Popis

Jednalo se o rekonstrukce lesních cest a jednoho mostu na území KRNAP a jeho OP.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Správa Krkonošského národního parku
Národní registrační číslo: 00088455
Poštovní adresa: Dobrovského 3
Obec: Vrchlabí
Kód NUTS: CZ052
PSČ: 54301
Země: CZE
Kontaktní osoba: Mgr. Radka Braunová
Hlavní adresa: https://www.krnap.cz
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/05/2018 10:15
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.