Publications Office of the EU
Rumunsko-Brăila: Vozidla pro sběr odpadků - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Rumunsko-Brăila: Vozidla pro sběr odpadků

  • Udělení zakázky
    26/09/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
S.C. Eco S.A.
Místo plnění
NUTS code: RO221 Brăila
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO221 Brăila
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144511 Vozidla pro sběr odpadků
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
677,170.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,122,750.00 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
14121/17.04.2018
Popis

Contractul presupune cumpararea de utilaje pentru colectarea deșeurilor, respectiv:
— Lot 1 — „Maşini de măturat străzi”,
— Lot 2 — „Vehicule de colectare a deseurilor menajere”,
— Lot 3 — „Tractor”,
— Lot 4 — „Containere si pubele de deseuri.
Alte conditii specifice sunt mentionate in caietul de sarcini.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare, in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor, conform O.U.G. 107/2017.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari, inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 12.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.