Publications Office of the EU
Česko-Hradec Králové: Antineoplastika - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Hradec Králové: Antineoplastika

  • Zveřejněno
    13/04/2022
  • Lhůta
    11/05/2022
  • Otevírání nabídek
    11/05/2022
  • Udělení zakázky
    20/07/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Místo plnění
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33652100 Antineoplastika
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,060,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,060,000.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem krizotinibu po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFNHK
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/05/2022 10:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
3,060,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
3,060,000.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.
Poštovní adresa: K pérovně 945/7
Obec: Praha
PSČ: 10200
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.