Publications Office of the EU
Francie-Maubeuge: Sběr odpadu z domácností - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Maubeuge: Sběr odpadu z domácností

  • Zveřejněno
    25/06/2016
  • Zrušeno
    02/07/2016
  • Otevírání nabídek
    29/07/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Agglomération Maubeuge Val de Sambre
Místo plnění
NUTS code: FRE11 Nord
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRE11 Nord
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90511200 Sběr odpadu z domácností
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
AM16.25
Popis

Collecte hebdomadaire et transport des ordures ménagères, du verre et des matériaux recyclables, tri et conditionnement des matériaux recyclables sur les communes de Bettignies, Bersillies, Vieux-Reng, Villers-Sire-Nicole, Gognies-Chaussée, Mairieux, Cousolre, Aibes et Bousignies-sur-Roc. Il s'agit d'un marché ordinaire sans montant minimum et sans montant maximum, avec des quantités estimatives indiquées sur le DQE, mais qui n'engagent pas la collectivité.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Agglomération Maubeuge Val de Sambre
Poštovní adresa: 1 place du Pavillon, BP 50234
Obec: Maubeuge Cedex
Kód NUTS: FR301
PSČ: 59603
Země: FRA
Hlavní adresa: http://maubeugecreativescities.fr
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_1bH5dZ4U3i
Nabídky lze podat
Submission for one lot only
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/07/2016 09:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.