Publications Office of the EU
Belgie-Termonde: Různé léčivé přípravky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgie-Termonde: Různé léčivé přípravky

  • Zveřejněno
    19/10/2020
  • Lhůta
    24/11/2020
  • Otevírání nabídek
    24/11/2020
  • Udělení zakázky
    22/01/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Onze Lieve Vrouw Van Troost vzw
Místo plnění
NUTS code: BE232 Arr. Dendermonde
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE232 Arr. Dendermonde
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33690000 Různé léčivé přípravky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
103,419.19 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
173,702.20 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
2020/419
Popis

Levering van medicatie:
Afname in 2019:
a) Trastuzumab IV-150mg: 244 bestelde eenheden;
b) Rituximab IV-100 mg: 96 bestelde eenheden;
c) Rituximab IV - 500mg: 71 bestelde eenheden.
De op het ogenblik van de gunning overeengekomen verpakking mag naar vorm en inhoud niet gewijzigd worden, tenzij na onderling overleg en akkoord.

Metoda podání
Elektronicky:
https://eten.publicprocurement.be
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/11/2020 13:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.