Publications Office of the EU
Dodávka testovacích proužků pro měření glukózy v krvi osobám s diabetes mellitus ve zdravotnické službě Extremadura - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka testovacích proužků pro měření glukózy v krvi osobám s diabetes mellitus ve zdravotnické službě Extremadura

  • Zveřejněno
    05/05/2023
  • Lhůta
    02/06/2023
  • Otevírání nabídek
    07/06/2023
  • Udělení zakázky
    11/10/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Dirección General de Planificación Económica
Místo plnění
NUTS code: ES431 Badajoz
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33124130 Diagnostické doplňky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,478,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,528,400.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
CS/99/C000001517/23/PA
Popis

Dodávka testovacích proužků pro měření glukózy v krvi osobám s diabetes mellitus ve zdravotnické službě Extremadura

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Dirección General de Planificación Económica
Národní registrační číslo: Q0600413I
Poštovní adresa: Avda. de las Américas, 2
Obec: Mérida
Kód NUTS: ES431
PSČ: 06800
Země: ESP
Kontaktní osoba: Dirección General de Planificación Económica
Hlavní adresa: https://contrataciondelestado.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/06/2023 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.