Publications Office of the EU
Itálie-Milán: Biomedikální zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Itálie-Milán: Biomedikální zařízení

  • Zveřejněno
    07/03/2019
  • Lhůta
    15/04/2019
  • Otevírání nabídek
    16/04/2019
  • Dnes
    07/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ASST Grande Ospedale Metropolitano Niguarda
Místo plnění
NUTS code: ITC4C Milano
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITC4C Milano
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38434540 Biomedikální zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
210,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
785/18
Popis

Procedura aperta per fornitura chiavi in mano, di n. 1 tavolo telecomandato digitale con detettore dinamico digitale diretto per fluoroscopia, fluorografia digitale e grafia diretta, per l’ASST Grande Ospedale Metropolitano Niguarda.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ASST Grande Ospedale Metropolitano Niguarda
Národní registrační číslo: 09315660960
Poštovní adresa: Piazza Ospedale Maggiore 3
Obec: Milano
Kód NUTS: ITC4C
PSČ: 20162
Země: ITA
Hlavní adresa: www.ospedaleniguarda.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/04/2019 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
210,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.