Publications Office of the EU
Francie-Nancy: Údržba programového vybavení pro informační technologie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Nancy: Údržba programového vybavení pro informační technologie

  • Zveřejněno
    03/10/2015
  • Lhůta
    10/11/2015
  • Udělení zakázky
    14/01/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Communauté urbaine du Grand Nancy
Místo plnění
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72267100 Údržba programového vybavení pro informační technologie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
159,301.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2015-CU-F063
Popis

Le présent marché concerne la fourniture et la maintenance de logiciels de messagerie et outils connexes, les formations et les prestations de services qui y sont associées, pour le service de messagerie électronique du Grand Nancy, dont le contenu est décrit dans le CCTP.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Communauté urbaine du Grand Nancy
Poštovní adresa: Service de la commande publique, (bureau 101), 22/24 viaduc Kennedy, CO nº 80036
Obec: Nancy Cedex
PSČ: 54035
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
159,301.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Them-Is
Poštovní adresa: 13/15 boulevard Joffre — bâtiment B
Obec: Nancy
PSČ: 54000
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.