Publications Office of the EU
Finsko-Vantaa: Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finsko-Vantaa: Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora

  • Zveřejněno
    23/11/2016
  • Lhůta
    09/01/2017
  • Udělení zakázky
    15/05/2017
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Vantaan kaupunki
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FI1B Helsinki-Uusimaa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
925,916.00 EUR
Číslo nabídky
Vd/9232/02.08.00.00/2016
Popis

Vantaan kaupungin Antikoagulaatiohoito-palvelun hankinta.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tarjouspalvelu.fi/vantaa?id=84984&tpk=d564f3ce-cee8-4dfb-b80b-fa4ceb03b4a3
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
500,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
925,916.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Valuecode Oy
Poštovní adresa:
Obec: Helsinki
PSČ: 00210
Země: FIN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.