Publications Office of the EU
Nákladní návěs, tahač pro návěsy, kontejnerový návěs, nákladní automobil do 12 000 kg - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Nákladní návěs, tahač pro návěsy, kontejnerový návěs, nákladní automobil do 12 000 kg

  • Zveřejněno
    16/10/2024
  • Lhůta
    18/11/2024
  • Otevírání nabídek
    19/11/2024
  • Udělení zakázky
    10/09/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34223100 Návěsy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
814,280.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
SVO-RVO1-2024/000823
Popis

Nákup: spací návěs 2 ks, tahač 4 ks, kontejnerový návěs 2 ks, nákladní automobil do 12 000 kg.

Metoda podání
Elektronicky:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/58794/summary
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/58794/summary
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/11/2024 08:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.