Publications Office of the EU
Lieferung von Strom für die Liegenschaften des Landessportbundes Nordrhein-Westfalen e. V. für die Jahre 2025 und 2026 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lieferung von Strom für die Liegenschaften des Landessportbundes Nordrhein-Westfalen e. V. für die Jahre 2025 und 2026

  • Zveřejněno
    15/10/2024
  • Lhůta
    14/11/2024
  • Otevírání nabídek
    14/11/2024
  • Udělení zakázky
    19/12/2024
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landessportbund Nordrhein-Westfalen e. V.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.01 EUR
Číslo nabídky
2024-10-14/003
Popis

Gegenstand des Verfahrens ist die Vergabe eines Auftrags zur Lieferung von Strom für die Liegenschaften des Landessportbundes Nordrhein-Westfalen e. V. für die Jahre 2025 und 2026

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXVHYYVY1W5GKHQ7
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXVHYYVY1W5GKHQ7
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/11/2024 12:00
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
0.01 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SWB Energie- und Wasserversorgung Bonn/Rhein-Sieg GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Bonn
PSČ: 53111
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.