Publications Office of the EU
Belgie-Louvain: Transformátory napětí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgie-Louvain: Transformátory napětí

  • Zveřejněno
    12/08/2014
  • Lhůta
    29/09/2014
  • Otevírání nabídek
    29/09/2014
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Imec VZW
Místo plnění
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
31172000 Transformátory napětí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
85,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
IMEC VZW-P00090/7020-F02
Popis

Imec cleanroom project bij de hoofdcampus Imec te Leuven – het perceel „Elektrische Transformatoren” omvat, maar is niet limitatief tot de volgende elementen:
— 6 driefasen Cast Resin Transformer 1 600 kVA (AN), geschikt voor verandering tot geforceerde ventilatie (AN/AF);
— 6 driefasen Cast Resin Transformer 2 000 kVA (AN), geschikt voor verandering tot geforceerde ventilatie(AN/AF) inclusief transformator accessoires zoals looprails, staalconstructies voor transformator, hoogspannings-transformator aansluit systeem, interne aardingssysteem in transformatorkamers en equipotentiale busbar.
Een gedetailleerd bestek, P+ID's schema's, interferentielijst met andere disciplines en meetstaten zullen overgemaakt worden in de opdrachtdocumenten.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: M+W Group High Tech Projects UK
Poštovní adresa: Kapeldreef 75
Obec: Leuven
PSČ: 3001
Země: BEL
Kontaktní osoba: Imec container C
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/09/2014 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
85,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.