Publications Office of the EU
Rumunsko-Cluj-Napoca: Zemní plyn - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Cluj-Napoca: Zemní plyn

  • Udělení zakázky
    30/08/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
C.N.C.F. ,,C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. CLUJ - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Místo plnění
NUTS code: RO11 Nord-Vest
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO113 Cluj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09123000 Zemní plyn
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,759,596.77
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,242,209.99 RON
Číslo nabídky
49/AS/344/2023
Popis

Prin prezenta procedură de achiziție se are în vedere furnizarea gazelor naturale la tarife avantajoase, cu respectarea parametrilor de calitate în conformitate cu standardele emise de autoritatea de reglementare în domeniu și în condiții tehnice de siguranță sporite.
Achiziția este necesară pentru asigurarea caracterului de continuitate al alimentării cu gaze naturale pentru consumul propriu al SRCF Cluj.
Produsele solicitate : gaze naturale sunt destinate consumului propriu de tip tehnologic și administrative la joasă tensiune pentru locurile de consum aflate pe raza SRCF Cluj ( Stații de cale ferată, complexe feroviare, Halte de cale ferată, Secții și Districte ale subunităților CF, locuințe situate în incintă și vecinătate , instalații tehnologice care concură la siguranța circulației, servicii interne ale substațiilor de tracțiune electrică feroviară, etc.)

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,759,596.77
Konečná hodnota zakázky
2,242,209.99 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: NOVA POWER & GAS S.R.L.
Poštovní adresa: Strada Calea Turzii, Nr. 217
Obec: Cluj-Napoca
PSČ:
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.