Publications Office of the EU
Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026

  • Zveřejněno
    11/06/2025
  • Lhůta
    10/07/2025
  • Otevírání nabídek
    10/07/2025
  • Udělení zakázky
    30/07/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Centrum Usług Wspólnych w Grodzisku Wielkopolskim
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL417 Leszczyński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,396,693.60 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na bezpiecznym i punktualnym dowozie uczniów z terenu miasta i gminy Grodzisk Wielkopolski do szkół oraz ich powrót do domu w czasie roku szkolnego 2025/2026.

Metoda podání
Elektronicky:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/centrum-uslug-wspolnych-w-grodzisku-wielkopolskim
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/centrum-uslug-wspolnych-w-grodzisku-wielkopolskim
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/07/2025 11:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.