Publications Office of the EU
Bulharsko-Sofie: Pojištění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Sofie: Pojištění

  • Zveřejněno
    07/09/2021
  • Lhůta
    14/10/2021
  • Udělení zakázky
    16/12/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
АГЕНЦИЯ "МИТНИЦИ"
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG411 София (столица)
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66510000 Pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
300,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
205,024.42 BGN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Предметът и обемът на обществената поръчка, включват изпълнението на следните дейности: Обособена позиция № 1 - Застраховане на служителите на Агенция „Митници“ с групова рискова застраховка срещу злополука и застраховка „Живот“. На застраховане подлежат всички служители на Агенция „Митници“: ЦМУ и териториалните дирекции на Агенцията, които са по трудови и служебни правоотношения, както и назначените по реда на ПМС № 66 на МС от 28.03.1996 г. за кадрово осигуряване на някои дейности в бюджетните организации. Максималният брой на служителите на Агенция „Митници“, подлежащи на застраховане е 3 362 служители.
Обособена позиция № 2 - Застраховка гражданска отговорност за носене и употреба на служебно огнестрелно оръжие. В настоящата обществена поръчка Възложителят се възползва от възможността, предоставена от чл. 21, ал. 6 от ЗОП и ще възложи обособена позиция № 2 по реда, валиден за индивидуалната ѝ стойност, а именно чрез директно възлагане.

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/157875
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
300,000.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
205,024.42 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: ЖИВОТОЗАСТРАХОВАТЕЛЕН ИНСТИТУТ АД
Poštovní adresa: бул.,,Цар Борис III'' 136 В
Obec: гр. София
PSČ: 1618
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.