Publications Office of the EU
Španělsko-Arrecife: Úklidové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Arrecife: Úklidové služby

  • Zveřejněno
    01/03/2021
  • Lhůta
    06/04/2021
  • Otevírání nabídek
    07/04/2021
  • Udělení zakázky
    30/07/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Alcaldía del Ayuntamiento de Arrecife
Místo plnění
NUTS code: ES70 Canarias
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES70 Canarias
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90910000 Úklidové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,846,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
50.00 EUR
Číslo nabídky
3850/2021
Popis

Servicio en los edificios, espacios y vehiculos del Ayuntamiento de Arrecife

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Alcaldía del Ayuntamiento de Arrecife
Národní registrační číslo: P3500400A
Poštovní adresa: Avenida Vargas, 1
Obec: Arrecife
Kód NUTS: ES70
PSČ: 35500
Země: ESP
Kontaktní osoba: Alcaldía del Ayuntamiento de Arrecife
Hlavní adresa: http://arrecife.sedelectronica.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/04/2021 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,846,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
50.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SERVICIOS AUXILIARES DE MANTENIMIENTO Y LIMPIEZA, S.L.
Poštovní adresa: Canalejas n 10
Obec: las palmas
PSČ: 35003
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.