Publications Office of the EU
Jaarwisselingsshows - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jaarwisselingsshows

  • Zveřejněno
    04/03/2025
  • Lhůta
    01/04/2025
  • Otevírání nabídek
    01/04/2025
  • Udělení zakázky
    08/07/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Gemeente Tilburg
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL412 Midden-Noord-Brabant
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
92300000 Zábavní vysílání
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,400,000.00 EUR
Číslo nabídky
2024/658/AS
Popis

De Opdracht die Aanbestedende dienst heeft in te vullen en waarvoor zij op zoek is naar één Opdrachtnemer om een Overeenkomst mee te sluiten ziet toe op: de organisatie en uitvoering van de jaarwisselingsshows vanaf de viering van 2025-2026 en de afsluitende shows van de Tilburgse Kermis vanaf 2026. Het gaat om digitale shows die voornamelijk bestaan uit licht-, laser- en projectie-effecten. De jaarwisselingsshows moeten inwoners een feestelijk en veilig alternatief bieden voor het afsteken van particulier vuurwerk en bijdragen aan een gezamenlijke viering van deze momenten. Gezocht wordt naar een partner die bekend is met het organiseren van grootse professionele shows en kan aantonen dat zij voldoende kennis en kunde heeft om dit te kunnen organiseren, binnen de door de gemeente aangegeven kaders. Voor de gehele looptijd van de Overeenkomst (inclusief verlengingen) dienen voor vier achtereenvolgende jaren jaarwisselingsshows georganiseerd te worden en voor drie achtereenvolgende jaren kermisshows. Hiermee komt de geraamde waarde van de totale opdracht voor de shows inclusief investeringsbudget, neer op €1.040.000,- (excl. BTW). Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/369442
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/369442
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/04/2025 10:01
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Conceptplan
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,400,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Heron Fireworks GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Emmerich am Rhein
PSČ: 46446
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.