Publications Office of the EU
Německo-Bad Iburg: Krajinné úpravy zelených ploch - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Bad Iburg: Krajinné úpravy zelených ploch

  • Zveřejněno
    28/09/2021
  • Lhůta
    25/10/2021
  • Otevírání nabídek
    25/10/2021
  • Udělení zakázky
    16/11/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Staatliches Baumanagement Osnabrück-Emsland
Místo plnění
NUTS code: DE944 Osnabrück, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE944 Osnabrück, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45112710 Krajinné úpravy zelených ploch
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
414,716.49 EUR
Číslo nabídky
21 E 60294
Popis

660 m3 Bodenabtrag, 820 m2 Sickermulden, 105 m3 Rohrgraben, 215 m Kanalrohr DN 100 - 150, 2460 m2 Rasenansaat, 8640 Stk. Blumenzwiebeln

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXQ6YY5D527
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/10/2021 11:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
414,716.49 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Wiebold Straßen- und Tiefbau GmbH
Poštovní adresa: Bersenbrücker Straße 22
Obec: Neuenkirchen
PSČ: 49434
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.