Publications Office of the EU
Německo-Stuttgart: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Stuttgart: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

  • Udělení zakázky
    24/10/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
AOK Baden-Württemberg
Místo plnění
NUTS code: DE1 Baden-Württemberg
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE11 Stuttgart
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
215,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Dohoda podle § 130c odst. 1 SGB V ve spojení s § 130a odst. 8 SGB V o poskytování slev na patentově chráněné léčivé přípravky s kombinací účinné látky aklidinium/formoterol fumarát (Brimica® Genuair®)

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
215,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Berlin-Chemie AG
Poštovní adresa: Glienicker Weg 125
Obec: Berlin
PSČ: 12489
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.