Publications Office of the EU
Belgie-Brusel: Studie o vytváření publika – Jak dostat publikum do středu pozornosti kulturních organizací - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Belgie-Brusel: Studie o vytváření publika – Jak dostat publikum do středu pozornosti kulturních organizací

  • Zveřejněno
    02/06/2015
  • Lhůta
    21/08/2015
  • Otevírání nabídek
    31/08/2015
  • Udělení zakázky
    30/10/2015
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Europeiska kommissionen, generaldirektoratet för utbildning och kultur
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
73220000 Poradenství v oblasti vývoje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
150,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
136,607.50 EUR
Číslo nabídky
EAC/08/2015.
Popis

Vytváření publika v případě umění a kultury je jednou z hlavních priorit programu Tvůrčí Evropa, jehož cílem je podporovat kulturní a jazykovou různorodost Evropy a zvyšovat konkurenceschopnost kulturních a tvůrčích odvětví.
Cílem této studie je vybavit vůdčí osobnosti v oblasti kultury uvnitř organizace prostředky, které jim umožní přesvědčivěji proponovat přechod směrem na organizaci, která bude na interní úrovni více zaměřena na publikum (vůči představenstvům, komunikačním a uměleckým oddělením, poradenským výborům a dalším rozhodovacím strukturám) nebo externě (veřejné úřady, patroni, spřátelené systémy, sponzoři atd.).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/08/2015 10:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
150,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
136,607.50 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Fondazione Fitzcarraldo
Poštovní adresa: via Aosta 8
Obec: Turin TO
PSČ: 10152
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.